Be My Hero

Zombieland: Kulki w łeb – czy sequel po 10 latach zadziałał? // RECENZJA

Co zmieniło się w Stanach Zjednoczonych Zombielandu po 10 latach od ostatniej wizyty? “Zombieland: Kulki w łeb” to sequel, który dobrze odpowiada na to pytanie.

Aż dekadę musieliśmy czekać na kontynuację “Zombielandu”, czyli jednej z nielicznych komedii opowiadających o epidemii zombie wirusa. Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone i Abigail Breslin byli zapracowani i dopiero teraz znaleźli czas, by zarem z Rubenem Fleischerem stworzyć kontynuuację.

Jak żyją nasi niedobitkowie i z jakimi problemami muszą mierzyć się w świecie opanowanym przez Nieumarłych? Druga część ich przygód to przyjemna i zabawna rozrywka poszerzająca świat i próbująca zacieśniać więzi wśród członków post-apokaliptycznej rodzinki. Oczywiście, nie obyło się bez komplikacji, które napędzają tę fabułę, ale w jakieś normalnej rodzinie nie ma problemów?

Jak sprawdza się ta fabuła oraz jak w tym wszystkim odnajdują się Rosario Dawson i Bill Murray? Tego dowiecie się z naszego materiału!

Wersji podcastowej odcinka możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Player FM // RSS Feed // Pobierz odcinek

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze