Be My Hero

Objawienia, nadzieje i zmiany w trendach muzycznych – Podsumowanie 2019 | Pan od Muzyki Podcast #07

Druga część Podcastowego Podsumowanie 2019 roku już do odsłuchu. W tej części zajmujemy się objawieniami, nadziejami oraz zmianami w przemyśle muzycznym.

Omówiliśmy już najlepsze albumy 2019 roku, teraz przyszedł czas, aby zająć się artystami, którzy zrobili na nas największe wrażenie oraz zmianami w trendach, które mogą za moment zmienić oblicze muzyki. To właśnie tymi tematami zajmiemy się w siódmym odcinku podcastu, który jest jednocześnie drugą częścią Podcastowego Podsumowania 2019.

Razem z Michałem Ryplem z projektu Oblicza Muzyki, porozmawialiśmy o sprawach ważnych i ważniejszych. Na początku wybraliśmy swoje typy muzyków, na których mieliśmy oko w tym roku oraz kórych będziemy bacznie obserwować w przyszłym. Każdy z nas bardzo rzetelnie uargumentował swój wybór. Następnie przechodzimy do dyskusji, która wydaje się nam być najważniejszym elementem całego podsumowania – zajęliśmy się w nim tematem największego polskiego festiwalu, pytamy który polski artysta jak pierwszy wyprzeda Stadion Narodowy, rozprawiamy też o polskiej alternatywie, muzyce latino oraz powrocie emo.

Brzmi jak coś, co może Was zainteresować? Śmiało – czekamy na Was w prawie półtora godzinnym odcinku Podcastu Pana od Muzyki!

Podcastu posłuchasz na platformach:

Spotify – Apple Podcasts – Google Podcasts – Stitcher – Breaker – Castbox – Overcast – Pocket Casts – Radio Public – Anchor FM – RSS Feed – Pobierz odcinek

O tym rozmawiamy w odcinku:

00:01:54 – Objawienia 2019 i Nadzieje 2020
00:26:00 – Dla kogo jest Open’er Festival?
00:45:45 – Który polski artysta jako pierwszy solowo sprzeda Stadion Narodowy? Czy będzie to raper? Jaki raper?
01:03:15 – Rozwój polskiej muzyki niezależnej oraz kreaowanie się naszego, pięknego mikroklimatu
01:10:30 – Czy muzyka latynoskich artystów będzie kolejnym globalnym trendem muzycznym?
01:19:30 – Emo powraca. Ale w jakiej formie?

Chcecie posłuchać muzyki artystów, o których opowiadaliśmy w obu częściach Podsumowanie 2019? Możesz to zrobić, odpalając nasze playlisty!

Playlista Kamila – THE BEST 2019

Playlista Michała – 2019 highlights

Chcesz wpaść do podcastu i porozmawiać o swojej muzycznej specjalności? A może po prostu o muzyce w ogóle? Pisz do mnie na FacebookuTwitterze lub wyślij maila!

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze