Be My Hero

Jak EMILY BLUNT i DWAYNE JOHNSON poradzili sobie podczas WYPRAWY DO DŻUNGLI? | Moja opinia

Walt Disney usilnie próbuje powtórzyć sukces Piratóhttps://youtu.be/gimiGdLCxvIw z Karaibów, którzy szturmem zdobyli serca widowni na całym świecie. Niestety z marnym skutkiem. Czy Wyprawa do dżungli odwróci ten trend?

Lily – ambitna i dociekliwa poszukiwaczka przygód wyrusza na wyprawę do dżungli amazońskiej, aby odnaleźć legendarne Drzewo Życia, którego liście są w stanie uleczyć wszystkie choroby. Aby dotrzeć do celu będzie musiał połączyć siły z tajemniczym i nieco odpychającym na pierwszy rzut oka Frankiem. W ślad za naszymi bohaterami wyruszają nieco nierozgarnięty, ale bezwzględny książę Joachim oraz wskrzeszony przez niego Aguirre.

Historia jakich wiele, ale dzięki całkiem dobrze napisanej parze głównych bohaterów ogląda się tą produkcję bez nadmiernego ziewania, chociaż mam wrażenie, że tego typu kino nie jest już dla mnie. Denerwujące są niektóre rozwiązania fabularne, antagoniści są nie do wytrzymania a i sam film wydaje się jakiś taki pusty.

Więcej w materiale!

Rafał Świderek

Lubię filmy, seriale oraz podróże w czasie i przestrzeni. W przerwach między ratowaniem świata, a walką z kolejnym złoczyńcą, wcinam banany, popijając czarną kawą.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze