Be My Hero

WANDAVISION: Omawiamy serial Marvela i przygotowujemy się na epicki finał | LIVE

“WandaVision” zainaugurowało serialowe uniwersum Marvela na Disney+. W jakim miejscu znajduje się seria tuż przed jej finałem?

“WandaVision” to jedna z najciekawszych produkcji Marvela w historii MCU, a zarazem pierwszy serial należący oficjalnie do filmowego uniwersum.

W najbliższy piątek “WandaVision” zakończy się odcinkiem 9., który MUSI sprostać ogromnym oczekiwaniom.

Podczas transmisji na żywo omówiliśmy sobie wszystko to, co wydarzyło się w serialu dotychczas, zastanawialiśmy się, co stać może się w finale, a także rozmawialiśmy o tym, jak “WandaVision” może łączyć się z “Doctor Strange: Multiverse of Madness” oraz “Spider-Man: No Way Home”.

Porozmawiamy o teoriach, które okazały się prawdziwe oraz o tych, które jeszcze mogą się stać.

Podcastu możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker
Empik GO // Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM
Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Scarlet Witch w końcu dołącza do uniwersum Marvela

W 8. odcinku “WandaVision” otrzymaliśmy emocjonalną podróż w głąb życia Wandy Maximoff. Dowiedzieliśmy się, co dokładnie wydarzyło się w Sokowii, jak wyglądały eksperymenty Hydry na Wandzie, a dzięki pomocy Agnes (albo już oficjalnie – Agathy Harkness) zaczynamy poznawać prawdziwe pochodzenie mocy bohaterki.

Czego dowiedzieliśmy się o przeszłości i mocach Wandy w tym odcinku? Wiemy, że Scarlet Witch jest już oficjalną częścią MCU.

Kto jest wielkim złym serialu WandaVision?

Pierwszy serial należący do Marvel Cinematic Universe, czyli “WandaVision” zmierza ku finałowi. My jednak nadal nie wiemy, kto stoi za tym wszystkim. Czy to tylko wina Wandy, a może Agathy Harkness?

My wierzymy jednak, że za całą tę sytuację odpowiedzialny jest ktoś inny, Wielki Zły. Kim on może być? Przygotowaliśmy kilka propozycji i chcieliśmy się nimi podzielić.

A jakie jest Wasze zdanie? Czy w serialu pojawi się Mephisto? A może to Dyrektor Hayward pociąga za sznurki?

Jaka przyszłość czeka Visiona?

Jaka przyszłość czeka Visiona? Czy przeżyje finał serialu “WandaVision”? Kim jest Biały Vision? Próbujemy odpowiedzieć na te pytania.

WANDAVISION: Kto stworzył tę rzeczywistość? Kim są bliźniacy i jak to możliwe, że Vision żyje?

“WandaVision” trafiło na Disney+. Postanowiliśmy przeanalizować dwa pierwsze odcinki serialu i stworzyć materiał, w którym omówimy te epizody, a także poruszymy kilka teorii, wyjaśnimy eastereggi i dorzucimy do wszystkiego ciekawostki.

“WandaVision” to pierwszy serial, który jest częścią MCU. Bohaterowie Marvela znaleźli się w sitcomowej rzeczywistości. Jak to się stało, że Wanda i Vision są razem? Dlaczego Vision żyje? Kto jest wielkim złym tej serii? Kim jest Agnes? A także co to S.W.O.R.D.?

Przygotowaliśmy dla Was materiał omawiający pierwsze dwa odcinki serialu. Przytaczamy też możliwe teorie i to, jak potoczyć może się ta historia, która otwiera 4. fazę kinowego uniwersum Marvela.

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze