Be My Hero

Czy DC Universe zaliczyło udany start? TITANS // RECENZJA

Platforma streamingowa DC Universe wystartowała pod koniec 2018 z pierwszym serialem aktorskim. Teraz i my, za sprawą Netflix, możemy obejrzeć przygody drużyny Tytanów.

Robin opuszcza Batmana, ponieważ czuje, że pochłania go ciemność. Na jego nowej drodze pojawia się młoda dziewczyna – Rachel, która ucieka z domu, gdy jej matka zostaje zamordowana. Wkrótce do historii dołączają Kori i Gar, Hank, Dawn i cała reszta postaci, które są niczym innym tylko reklamówkami innych produkcji osadzonych w tym uniwersum.

Tytani, czyli pierwszy aktorski serial platformy DC Universe to dzieło dziwne, udające coś, do czego postacie znane z komiksów, czy kreskówek nie są przystosowane. Mrok, brutalność, przemoc to rzeczy pasujące bardziej do przygód Punishera, niż grupy dzieciaków. Niestety, twórcy nie zrozumieli tego, a my musimy przez to cierpieć…

Tak bardzo, że postanowiliśmy podzielić się naszymi wrażeniami, po obejrzeniu całego pierwszego sezonu.

Rafał Świderek

Lubię filmy, seriale oraz podróże w czasie i przestrzeni. W przerwach między ratowaniem świata, a walką z kolejnym złoczyńcą, wcinam banany, popijając czarną kawą.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze