Be My Hero

TheBest5: Aurora, Noname, 6LACK, BROCKHAMPTON & Christine and the Queens

Pierwsza odsłona TheBest5, czyli zestawienia pięciu najlepszych albumów miesiąca. Zaczynamy od września 2018, bo dlaczego nie? W końcu w tym miesiącu ukazało się naprawdę wiele, dobrych płyt! Wrzesień się skończył, czas podsumować pierwszy jesienny miesiąc, zagłębiając się w najlepsze, wydane w tym okresie albumy. TheBest5 to zestawienie pięciu najciekawszych płyt, które zapadły mi w pamięć. […]

Pierwsza odsłona TheBest5, czyli zestawienia pięciu najlepszych albumów miesiąca. Zaczynamy od września 2018, bo dlaczego nie? W końcu w tym miesiącu ukazało się naprawdę wiele, dobrych płyt!

Wrzesień się skończył, czas podsumować pierwszy jesienny miesiąc, zagłębiając się w najlepsze, wydane w tym okresie albumy. TheBest5 to zestawienie pięciu najciekawszych płyt, które zapadły mi w pamięć. Okazuje się, że całość rozkłada się pomiędzy projekty popowe oraz te, łączące w swojej muzyce w głównej mierze rap i R&B. Kto otwiera piątkę, a kto wypadł najlepiej i dlaczego? Zaraz się tego dowiesz!

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze