Be My Hero

Żegnaj, Frank Castle?! MARVEL’S THE PUNISHER – sezon 2. // RECENZJA

The Punisher powrócił na Netflix z drugim sezonem solowej serii. Jak z kolejnymi przeciwnikami poradził sobie Frank Castle? I czy doczekamy się kolejnego sezonu serialu?

Netflix mocno wyczyścił na przełomie roku swoje superbohaterkie portfolio – skasowane zostały serie o Luke’u Cage’u, Iron Fiście i Daredevilu. Doczekamy się jeszcze serii o Jessice Jones, ale czy to będzie wszystko? Punisher powrócił 18 stycznia z drugim sezonem solowych przygód i zaczynamy się zastanawiać, dokąd zmierza to mini-uniwersum Marvel/Netflix.

Frank wpółczy się po kraju, będąc ciągle w drodze i szukając dla siebie miejsca. Jego niespokojna dusza nie potrafi nie pakować się w problemy. Gdy staje w obronie nastoletniej Amy, wszystkie demony powracają. Dodatkowo, setki kilometrów dalej, do zdrowia dochodzi Billy Russo. Punisher będzie musiał domknąć pewnie sprawy, ale co stanie się z nim później?

Odpalajcie recenzję i zastanówcie się z nami – jaki los spotka teraz bezwzględnego mściciela?

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze