Be My Hero

Świąteczny przegląd Netflix: Kronika świąteczna 2, Zamiana z księżniczką 2, Prezenty z Nieba i Pan Jangle

Jak co roku w okresie okołoświątecznym Netflix wypuszcza całą masę filmów o tej właśnie tematyce. I jak co roku usiedliśmy i sprawdziliśmy dla Was co warto zobaczyć, a co możecie sobie raczej odpuścić. Grudzień zaczynamy więc od corocznego przeglądu świątecznych nowości od Netflixa.

Przygotowaliśmy dla Was cztery filmy: dwie kontynuacje oraz dwie całkowite nowości. 

Kronika świąteczna 2 to kontynuacja świątecznej przygody dwójki rodzeństwa z Mikołajem, w którego wciela się sam Kurt Russel. Tym razem Mikołaj musi zmierzyć się z elfem psotnikiem, który naraża na niebezpieczeństwo całą świąteczną wioskę. 

Zamiana z Księżniczką 2 to powrót Vanessy Hudgens tym razem do potęgi 3. Zbliżają się święta i koronacja, a Margaret przeżywa kryzys w związku. Jej dublerka Stacy musi wkroczyć do akcji, zanim kolejny sobowtór zrujnuje ich plany.

Prezenty z nieba to ten jeden film świąteczny, którego akcja dzieje się w tropikalnej scenerii. Możemy tutaj zobaczyć fabułę, której tłem są faktyczne działania lotnictwa amerykańskiego, czyli tzw. Operacja Christmas Drop.

Natomiast Pan Jangle i świąteczna podróż to fantastyczna baśń filmowa o odzyskiwaniu nadziei. Niegdyś radosny twórca zabawek, który wiele lat temu doświadczył bolesnej zdrady, odzyskuje nadzieję, gdy w jego życiu pojawia się ciekawska dziewczynka – jego wnuczka.

Każdy z tych filmów opowiada o trochę innym aspekcie świąt. Sprawdźcie w naszym materiale, dlaczego warto sprawdzić każdy z nich!

Podcastu możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker
Empik GO // Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM
Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Inne świąteczne materiały:

Dash i Lily

Randki od święta (Holidate)

Rafał Świderek

Lubię filmy, seriale oraz podróże w czasie i przestrzeni. W przerwach między ratowaniem świata, a walką z kolejnym złoczyńcą, wcinam banany, popijając czarną kawą.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze