Be My Hero

Superman i Lois – czy jest to nowa jakość w Arrowverse? | Opinia o sezonie 1

Superman to ikona, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Co się stanie jednak, kiedy postawimy mu na drodze problemy, których nie można rozwiązać siłowo? To pytanie starają się po części zadać twórcy Superman i Lois, serialu dla stacji The CW.

Clark Kent wraz ze swoją żoną Lois postanawiają wyrwać się z życia w wielkim mieście jakim jest Metropolis i zamieszkać na farmie Kentów, aby skupić się na relacjach rodzinnych i pomóc swoim synom w okresie dorastania.

Zarys fabuły brzmi dość banalnie, ale zupełnie nie jest tak w samym serialu. Relacje między bohaterami i ich rozmowy w dużym stopniu sprawiają, że ten serial stoi o klasę wyżej od innych produkcji stacji The CW. Kiedy dodamy do tego przybysza z innego wymiaru, który chce zabić Supermana czy tajemniczego biznesmena, który wykupuje kopalnię w Smallville zaczyna się robić ciekawie. Jak poradzi sobie Clark i Lois w tym wszystkim? Tego Wam nie zdradzę, ale zapewniam, że historia jest ciekawa i warta sprawdzenia!

Rafał Świderek

Lubię filmy, seriale oraz podróże w czasie i przestrzeni. W przerwach między ratowaniem świata, a walką z kolejnym złoczyńcą, wcinam banany, popijając czarną kawą.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze