Be My Hero

Stranger Things 3 jest NAJLEPSZE!

Bracia Duffer po raz trzeci zabierają nas do maleńkiego Hawkins, Indiana. “Stranger Things 3” to jednak świadoma ewolucja i poszerzenie świata. Jak sprawdza się nowy sezon serii? Jest znakomity!

Paczka z Hawkins dorasta, są już nastolatkami, przeżywają pierwsze miłości i musza odnaleźć się w trochę innej rzeczywistości. Samo miasteczko też mocno się zmieniło – właśnie otwarto w nim pierwsze centrum handlowe! Jednak The Upside Down czyha i chce przedostać się do naszego świata. Jakimi sposobami i czy The Mind Flayer dopnie swego?

Trzecia seria niekwestionowanego hitu Netflix to zwrot w zupełnie innym kierunku – ponury początek lat 80. zastępuje upalne i kolorowe lato 1985. Wpływa to również na fabułę i stronę wizualną. Wszystko pasuje tutaj do siebie idealnie.

Chcecie poznać więcej szczegółów? Sprawdźcie materiał!

Wersji podcastowej odcinka możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze