Be My Hero

SPACE SWEEPERS – koreańskie GWIEZDNE WOJNY od NETFLIX! // RECENZJA

Netflix coraz bardziej rozszerza swoją działalność. W serwisie znajdziemy już nie tylko teen dramy czy całą masę śmieciowego kina, ale coraz częściej celuje ambitniejsze produkcje. Ponadto Netflix coraz bardzie zaczął działać z krajowymi twórcami, tworząc produkcje skierowane do odbiorców w danym kraju. I tak właśnie powstał film Space Sweepers, czyli space opera prosto z Korei Południowej.

W roku 2092 ludzkość już dawno wyleciała w kosmos. Mało tego nasza planeta stała się miejscem nie nadającym się do życia. Jednak na życie wysoko na stacjach kosmicznych mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi. W kosmosie działają również grupki zbieraczy kosmicznych odpadów, którzy próbują się wzbogacić na pozostałościach po satelitach czy statkach kosmicznych. Tak poznajemy grupkę naszych bohaterów, którzy pewnego razu znajdują małą dziewczynkę – Dorothy, która może okazać się kluczem do zagłady, lub zbawienia ludzkości.

Space Sweepers to film sci-fi, który jest fantastycznym połączeniem akcji, humoru oraz bardzo emocjonalnych scen. W przeciwieństwie do większości tego typu produkcji twórcy zdecydowali się tutaj postawić na relację między bohaterami i rozwój ich charakterów. Dzięki temu możemy zaangażować się bardziej w tą historię i kibicować naszej załodze. A spotykają ich naprawdę niebezpieczne przygody.

Space Sweepers jest już dostępne na Netflix!

Podcastu możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker
Empik GO // Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM
Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Rafał Świderek

Lubię filmy, seriale oraz podróże w czasie i przestrzeni. W przerwach między ratowaniem świata, a walką z kolejnym złoczyńcą, wcinam banany, popijając czarną kawą.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze