Be My Hero

Sonic, Dobre miejsce, Undone i BoJack Horseman + przegląd newsów | BE MY HERO PODCAST

Newsy filmowe i serialowe, a do tego omówienie kilku serii i przedpremierowa opinia. W pierwszym wideo podcaście rozmawiamy o nadchodzących produkcjach, a także “Sonic. Szybki jak błyskawica”, “Dobrym miejscu”, “Undone” i finale “BoJacka Horsemana”.

Po zmianach w życiu i naszym projekcie, przybywamy do Was z pierwszym (wideo)podcastem. Warszawa łączy się z Wrocławiem, by porozmawiać o nowościach filmowych, serialowych oraz, by podyskutować o wszystkim, co obejrzeliśmy ostatnio.

W tej odsłonie dyskutujemy m.in. o nowym stroju Batmana, Friends Reunion, czy zwiastunie pierwszego polskiego slashera. Następnie przechodzimy do rozmowy o Sonicu, a także serialach, które na zawsze pozostaną w naszych sercach – The Good Place i BoJack Horseman. Dodatkowo rozmawiamy o “Undone” od Amazon Prime Video, czyli serii, której nie mieliśmy czasu obejrzeć w ubiegłym roku, a która nas zachwyciła.

Przed Wami ponad godzinna dyskusja. Mamy nadzieję, że podoba się Wam ten format. Chcecie, abyśmy porozmawiali o jakimś tytule? Dajcie znać! Czekamy też na Wasze uwagi i komentarze!

Podcastu w wersji audio możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker // Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o seriach, o których rozmawiamy, wcześniej przygotowaliśmy materiały wideo:

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze