Be My Hero

Najlepszy serial o zombie – Santa Clarita Diet

“Santa Clarita Diet” to komediowy serial o rodzinie, która musi zmierzyć się z faktem, że Sheila, matka i żona, staje się… nieumarłą. W wideo przyglądamy się wszystkim, trzem sezonom serii Netfliksa.

Sheila i Joel Hammondowie na pozór są zwyczajnymi mieszkańcami przedmieść – mają nastoletnią córkę, pracują jako agenci nieruchomości, a wolne chwile spędzają razem. Jednak, gdy Sheila umrze i powróci do życia, sprawy zaczynają się komplikować.

“Santa Clarita Diet” nie traktuje motywu zombie jako podstawy, wokół której kręci się cały świat. Pokazuje, jak kochająca się rodzina (i ich znajomi) radzi sobie w niewyobrażalnie trudnej sytuacji. Jak można iść na matmę, gdy Twoja mama zjadła sąsiada? Jak jechać do pracy wiedząc, że wieczorem będziesz zakopywał rozczłonkowane zwłoki na pustyni?

Każdy sezon serialu ma także inny motyw przewodni, przez co fabuła ciągle znajduje sposób na odwiedzanie nowych rejonów. Chcecie wiedzieć więcej? Oglądajcie nasz materiał!

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze