Be My Hero

RIVERDALE: Kosmici, strażacy, ciała na bagnach i riverdolary | Omówienie i analiza – Sezon 5 Odcinek 7

Riverdale zaczyna nabierać rozpędu. Sezon 5. coraz mocniej przypomina szalone serie z przeszłości. W odcinku 7. doczekaliśmy się nowej jednostki straży pożarnej, odnalezienia kolejnych zwłok na bagnach należących do Hirama, a także dowiadujemy się nowych rzeczy o Ludziach-Ćmach.

Riverdale przekształciło się w serial, który dostarcza nam bezpretensjonalnej i głupiej rozrywki już kilka sezonów temu. Po przeskoku w czasie zaczyna udowadniać, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

W najnowszej odsłonie, czyli “Rozdział osiemdziesiąty trzeci: światło z nieba” otrzymaliśmy potężną dawkę scen, które z mają duży potencjał, na stanie się memami.

25-latki rywalizujące o kontrolę nad składem cheerleaderem – jest, karykaturalny złoczyńca liczący pieniądze leżące na biurku – oczywiście, dziwnie poważny problem zaniedbań względem weteranów – nowość, nowa waluta mająca poprawić ekonomię miasta – jak najbardziej!

A do tego powrót zagadek kryminalnych oraz… uprowadzenia przez kosmitów! Ktoś da więcej? Riverdale na pewno to przebije!

Podcastu możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker
Empik GO // Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM
Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Omówienia poprzednich odcinków znajdziesz poniżej na specjalnej playliście.

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze