Be My Hero

RIVERDALE: SZOK! CO WYDARZYŁO SIĘ PO 7 LATACH? Omówienie i analiza odcinka (SEZON 5.)

“Riverdale” rozpoczęło nowy rozdział. Przeskok w czasie wywrócił życie bohaterów do góry nogami. Teraz czas wrócić do rodzinnego miasteczka.

W “Riverdale” przyszedł moment na przeskok w czasie. Nasi bohaterowie powrócili do miasteczka po 7 latach. Każdy z nich ma swoje życie, każdy ma swoje problemy. Czy odnajdą się w nowej sytuacji, w mieście, które nie przypomina tego, które pamiętają z młodości?

4. odcinek 5. sezonu “Riverdale” pokazuje dorosłych bohaterów, ale nie mówi zbyt wiele o tym, co działo się podczas ich nieobecności w mieście. Dowiadujemy się, co przez ten czas robili Archie, Betty, Jughead, Veronica, Toni i Cheryl, ale najciekawsze dopiero nadejdzie.

Zmienia się dynamika relacji, zmieniają się ich charaktery. Na horyzoncie walka o miasto, a także… kolejny seryjny zabójca?

W tym materiale omawiam i analizuję wszystko, co wydarzyło się w Riverdale S05E04. Chcę również poznać Wasze zdanie! Czekam na Was w komentarzach!

Podcastu możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker
Empik GO // Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM
Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze