Be My Hero

RAMBO: OSTATNIA KREW. Nawet Sylvester Stallone nie uratował tego filmu… // RECENZJA

John Rambo, legenda kina akcji lat 80., powraca w ostatnim filmie, w którym możemy się przekonać, co właściwie stało się z nim, po tym, gdy odnalazł spokój.

Rambo mieszka na ranczo w Arizonie, gdzie opiekuje się swoją przyszywaną córką. Niestety sielankowy i pełen ładnych widoków obraz bardzo szybko wali się, kiedy młoda dziewczyna zostaje porwana. John musi zawiesić swoją emeryturę, aby wyruszyć do Meksyku, gdzie będzie musiał zmierzyć się z kartelem, który handluje narkotykami i młodymi kobietami.

Jak wypada pożegnanie Sylvestra Stallone z rolą weterana wojny w Wietnamie? Czy sprawdza się ono tak dobrze, jak odświeżona w ostatnich latach kreacja aktorska Rocky’ego? Sprawdźcie w materiale!

Wersji podcastowej odcinka możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Player FM // RSS Feed // Pobierz odcinek

Rafał Świderek

Lubię filmy, seriale oraz podróże w czasie i przestrzeni. W przerwach między ratowaniem świata, a walką z kolejnym złoczyńcą, wcinam banany, popijając czarną kawą.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze