Be My Hero

SZOK! Czy to najgorszy film Patryka Vegi!? POLITYKA to [CENZURA]!

Patryk Vega stworzył “kolejny kontrowersyjny film”, tym razem demaskujący polityków. Ale o co jest właściwie tyle krzyku? I czy “Polityka” jest tego warta?

Gdy myślimy o najbardziej kontrowersyjnym, ale też przecenionym współczesnym, polskim reżyserze, myślimy o Patryku Vedze. Ciągłe próby zaszokowania i sprowadzenia publiczności do kin na seanse pełne przemocy, seksu i wulgaryzmów. “Polityka” jest taka sam. Niezależnie od tego, czy to kupujecie, czy nie, musimy porozmawiać sobie o tym produkcie.

Oj, bo jest o czym! Pani Premier, Pupil, Ojciec Dyrektor i Prezes – to tylko niektórzy bohaterowie “Polityki”. Obrywa każdy, a namiastka scenariusza bazuje na prawdziwych wydarzeniach, które zostają tutaj rozwinięte w obrębie fikcji. Tylko, czy to dobrze?

Staraliśmy się jak najpoważniej podejść to tego zbioru sześciu etiud. Ale nie do końca się nam to udało.

Wersji podcastowej odcinka możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Player FM // RSS Feed // Pobierz odcinek

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze