Be My Hero

Be My Hero Podcast S01E09: Venom, Maniac i premiera 11. sezonu Doctor Who

Premiera kinowa, cały sezon serialu oraz debiut nowej serii brytyjskiej legendy telewizyjnej. W odcinku podcastu rozmawiamy o Venomie, Maniacu i Doctor Who.

Odcinek, w którym kumulujemy tematy. Dyskutujemy o tym, jak dziwnym filmem jest Venom, którego nie ratuje właściwie nic, że pierwszy sezon Maniaca od Netflix to zdecydowanie nie serial na jedno posiedzenie oraz zachwycamy się premierą 11. sezonu Doctor Who.

Jeśli chcecie posłuchać go w całości – udajcie się w miejsce, gdzie słucha się podcastów (lista poniżej). Jeśli interesuje Was jedynie wybrany temat, śmiało, poniżej podzieliliśmy odcinek na youtube’owe części.

Możecie słuchać nas już wszędzie (kliknijcie na odpowiednie słowo i słuchajcie).

iTunes – RadioPublic – YouTube – Mixcloud – Google Podcasts – Spotify – Pobierz odcinek

W części pierwszej dowodzimy, że Venom z Tomem Hardym to… dziwny i niekonsekwentny film. Zmieniający ciągle klimat i pocięty do granic możliwości, w którym brakuje jakiejś godziny materiału, by miał sens.

W drugiej części epizodu 9. rozmawiamy o Maniac – serii limitowanej Netfliksa, która zabiera nas w świat testów klinicznych, które mają sprawić, że wyleczymy zaburzenia psychiczne przy pomocy tabletki.

Ostatnia odsłona 9. odcinka podcastu to rozmowa o premierowym odcinku 11. serii Doctor Who. Jodie Whittaker inauguruje swoją kadencję jako trzynasta Doktor i robi to znakomicie. A sam seria wygląda lepiej, niż kiedykolwiek!

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze