Be My Hero

Be My Hero Podcast S01E04: Rozczarowani vs Paradise PD – który serial animowany jest lepszy?

Średniowieczne królestwo kontra małomiastecznowy posterunek policji. Kto lepiej wypada w wersji kreskówkowej? Rozczarowani vs Paradise PD – o tym rozmawiamy w S01E04.

Netflix serialami stoi. To wiemy od dawna. Ale czy najpopularniejszy światowy streaming może zaoferować nam dobre seriale animowane? Cóż, z tym bywa różnie. W tym odcinku podcastu porównujemy dwie rysunkowe produkcje oryginalne czerwonego N i udowadniamy, że jedna z nich jest średnia, a druga okazała się strzałem w dziesiątkę. Jeśli masz odpowiednie poczucie humoru. Rozczarowani vs Paradise PD – który tytuł jest ciekawszy/bogatszy/śmieszniejszy? Sprawdźmy to!

Za Rozczarowanych odpowiadają twórcy The Simpsons i Futuramy, za Paradise PD, kreatorzy Brickleberry. Jak przekłada się to (oprócz wizualiów) na nowe projekty? W odcinku poruszamy tematy świata, historii, bohaterów, humoru i fabuły. Wszystkiego dotykamy dość dokładnie. Spoilery znajdziecie jedynie na końcu, więc nawet, jeśli nie oglądaliście tych seriali, a ciągle chcecie – śmiało, droga wolna. Zapraszamy Was bardzo serdecznie!

Możecie słuchać nas już wszędzie (kliknijcie na odpowiednie słowo i słuchajcie).

iTunes – RadioPublic – YouTube – Mixcloud – Google Podcasts – Spotify – Pobierz odcinek

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze