Be My Hero

Be My Hero Podcast S01E01 & S01E02: Rewatch Mission: Impossible oraz dyskusja o “Fallout”

Mission: Impossible to dzieło życia Toma Cruise’a. W podcaście, który wraca w nowej odsłonie robimy sobie rewatch pięciu części, a później rozmawiamy o najnowszej odsłonie serii, z podtytułem “Fallout”.

Trzy, dwa, jeden, start! Podcast bemyHERO otrzymuje kolejne życie. Wchodzimy z kolejny sezon, zerujemy licznik i publikujemy dwa odcinki jednocześnie! Świętowanie to bardzo rozbuchane, bo nie dość, że to podwójna dawka Rafała i Kamila, to jeszcze dostępna na wielu nowych platformach! Jesteśmy teraz dostępni (prawie) wszędzie, gdzie słuchacie podcastów! Nawet na Spotify. Zastanawiamy się tylko, czy warto inwestować w SoundClouda, ale poza tym jest miodzio!

iTunesRadioPublicYouTubeMixcloudSpreakerSpotify

No to jak jest z tą 22-letnią serią Mission: Impossible? Od 1996 roku bywało różnie.

Be My Hero Podcast S01E01: Robimy sobie rewatch wszystkich części Mission: Impossible

Tom Cruise jednoznacznie kojarzy się nam jako twarz M:I czyli agent Ethan Hunt. Część inaugurująca serię to film szpiegowski w starym stylu. Później przychodzi rok 2000 i rozdział, o którym chcemy zapomnieć. Mission: Impossible to dwie trzylogie. Czy będzie następna? Posłuchajnie do jakiś wniosków doszliśmy po rewatchu wszystkich filmów!

Be My Hero Podcast S01E02: Mission: Impossible – Fallout jest świetny! Czy ta część pociągnie serię w przyszłość?

10 sierpnia w polskich kinach pojawiła się szósta część serii Mission: Impossible. Czy “Fallout” to dobry film? Nie będziemy udawać – zdecydowanie! Zasługuje na wszystkie pochwały, które znaleźć można w sieci. A jak jest dokładnie i co dzieje się z Henrym Cavillem i jego wąsem? Odpalajcie bemyHERO #002 i zabierajcie się za słuchanie!

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze