Be My Hero

Be My Hero PLUS #02: jak “Artemis Fowl” Disneya różni się od książki i co może wydarzyć się w The Umbrella Academy 3

W drugim odcinku podcastu Be My Hero PLUS rozmawiamy spoilerowo o “Artemisie Fowlu” oraz “The Umbrella Academy”. Co myślimy o tych produkcjach i jak zapatrujemy się na ich przyszłość (o ile takowa nastąpi)?

Gdy opadł kurz po premierach filmów i seriali Judyta i Kamil wchodzą cali na biało (choć tego nie widzicie, bo to podcast) i w Be My Hero PLUS rozmawiają o nich spoilerowo i ze szczegółami! Tym razem bierzemy na warsztat disneyowskiego “Artemis Fowla”, omawiamy głupoty fabularne i porównujemy go do książek.

W drugiej części w nasze dłonie i mikrofony wpadł 2. sezon “The Umbrella Academy”: dyskutujemy, która postać miała najlepszy story arc, dlaczego dobrze, że serial różni się od komiksu i rozważamy co może i co powinno wydarzyć się w kolejnej serii.

Liczymy, że ten epizod dostarczy Wam rozrywki oraz kilku informacji, o których, być może, nie mieliście pojęcia! Czekamy na Wasze sugestie, opinie, a także podpowiedzi o jakich produkcjach mamy porozmawiać w przyszłości. Mamy nadzieję, że będziemy dużym PLUSEM Waszego dnia!

Podcastu możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker
Empik GO // Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM
Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Jakiś czas temu na temat “Artemisa Fowla” i “The Umbrella Academy” rozmawiali również Rafał i Kamil. Poniżej możecie sprawdzić materiały wideo.

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze