Be My Hero

Be My Hero PLUS #01: “Przeklęta” i “How To Sell Drugs Online (Fast)” – rozmowa spoilerowa

Be My Hero PLUS to cotygodniowy podcast, będący rozszerzeniem naszych popkulturowych działań. Do naszego zespołu dołącza nowa postać, która będzie uzupełniać naszą ekipę wiedzą oraz świeżym spojrzeniem na filmy i seriale.

Be My Hero powstało jako podcast. Projekt przeszedł od 2017 roku wiele zmian i skupił się na materiałach wideo, które jednak nadal koncentrowały się głównie na dyskusji. Dlatego oprócz recenzji z obrazem, wracamy z All-New serią podcastów, która jest niejako rozszerzeniem dotychczasowej działalności. Właśnie dlatego nazwaliśmy ją Be My Hero PLUS.

“Plus” to w świecie rozrywki bardzo popularna fraza, dodawana do najrozmaitszych nazw – dlatego korzystamy z niej także i my. Wybraliśmy plusa także dlatego, że do naszej drużyny dołączyła nowa postać – Judyta. To właśnie ona, wraz z Kamilem, co środę będzie rozmawiać o filmach, serialach i tropach popkulturowych.

Wspominany już kilkukrotnie plus to również nawiązanie do tematyki podcastu – często będziemy dyskutować w nim o produkcjach, których omówienia i recenzja pojawiły się już na YouTube, ale w wersjach spoilerowych, dla tych, którzy chcieliby poznać nasze dogłębne analizy, czy przewidywania odnośnie przyszłości tytułów.

Tak właśnie dzieje się w premierowym odcinku – rozmawiamy bardzo dokładnie o serialach Netflix: na pierwszy ogień poszła “Przeklęta” (materiał wideo znajdziecie tutaj), a później serial prosto z Niemiec – “How To Sell Drugs Online (Fast)”, który przeszedł u nas bez większego echa, a naprawdę warto dać mu szansę.

Czekamy na Wasze sugestie, opinie, a także podpowiedzi o jakich produkcjach mamy porozmawiać w przyszłości. Mamy nadzieję, że będziemy dużym PLUSEM Waszego dnia!

Materiału w wersji audio możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker //
Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Tutaj znajdziecie opinię Rafała i Kamila o serialu “Przeklęta”.

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze