Be My Hero

Po Co Ja To Oglądam? #15: Ostatnie wakacje (2019), czyli życie kończy się na szkole średniej, duh!

W Po Co Ja To Oglądam? #15 mamy dla Was film młodzieżowy z K.J. Apą w roli “głównej”. “Ostatnie wakacje” to zdecydowanie najgorszy tytuł, jaki przyszło nam obejrzeć.

Czy życie kończy się na szkole średniej? Bohaterowie filmu “Ostatnie wakacje” usilnie twierdzą, że tak. To ostatnia szansa na popełnianie błedów, to ostatni moment, by zrealizować marzenia, to ostatnie lato, by bezkarnie zaliczać dziewczyny! Byliśmy tak bardzo obrzydzeni ideą prezentowaną przed twórców, że aż zabraliśmy się za omówienie tego “produktu” w podcaście.

Kampania marketingowa tego filmu Netfliksa skupiała się na jednej parze bohaterów – Griffinie (K.J. Apa) i Phoebe (Maia Mitchell) i właśnie tak “Ostatnie wakacje” były nam sprzedawane – duet młodych kochanków, a w tle ich znajomi. Okazuje się jednak, że oprócz przystojnego, filozofującego producenta muzycznego i pięknej, zagubionej artystki, mamy całkiem sporo równoległych (i równie złych) fabułek – są wysportowane jocki, nerdy podszywające się pod biznesmanów, czy pełna ambicji dziewczyna, która wiąże się ze zbyt idealnym (jak na standarty takich obrazów) sportowcem.

Mierne połączenie Teen Dramy z elementami Young Adult (tak, te gatunki się różnią!), które sprawiło, że co chwilę wywracały się nam wnętrzności. Takiej liczby usprawiedliwianych paskudności etycznych nie widzieliśmy chyba dawno. Ale, ale – obejrzeliśmy i zapraszamy Was na piętnasty odcinek podcastu Po Co Ja To Oglądam?!

PS. Młodzi ludzie – błędy będziecie popełniać do końca życia. Uwierzcie nam!

Podcast dostępny jest na platformach:

Spotify – YouTube – Apple Podcasts – Google Podcasts – Breaker – Pocket Cast – Overcast – Castbox – Anchor – Radio Public – ListenNotes – RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze