Be My Hero

NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK, czyli zbrodnia widziana oczami ofiary – Recenzja

Niewidzialny człowiek to jeden z ikonicznych bohaterów Monster Universe Universal Studios. Po wielu filmach w latach 40. i 50. przyszedł czas na ponowne przedstawienie tej historii, tym razem, z perspektywy ofiary.

Genialny i kontrolujący naukowiec i jego dziewczyna, która stała się ofiarą. Grana przez Elizabeth Moss Celilia ucieka od swojego dręczyciela i po kilku tygodniach dowiaduje się, że ten, popełnił samobójstwo. Kobieta nie wierzy w tę informację, a po jakimś czasie zaczyna doświadczaś bardzo dziwnych sytuacji. Czy jej ex-narzeczony, Adrian Griffin umarł, a może stał się niewidzialny?

Film Leigha Whannella to dzieło bardzo interestujące, łączące thriller psychologiczny, horror oraz krymianł sci-fi. Jak sprawdza się jako całość? Sprawdźcie w naszym materiale!

Podcastu w wersji audio możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker //
Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze