Be My Hero

NOWI MUTANCI (THE NEW MUTANTS): Historia powstania i recenzja filmu

To była długa droga, ale udało się! Czas zapoznać się z “legendarnym” filmem “Nowi Mutanci/The New Mutants”!

Nowi Mutanci w końcu ujrzeli światło dzienne! Film Josha Boona i ostatnia produkcja ze świata X-Men od FOX Studios pojawiła się w polskich kinach! Czas przyjrzeć się tej legendzie i sprawdzić, czy obraz spełnił oczekiwania i pokładane nadzieje wszystkich fanów, a tych pozostało… raczej niewielu.

Zdjęcia do tego filmu zakończono jesienią 2017 roku, a pierwsza data premiery wyznaczona została na kwiecień 2018. Następnie “Nowi Mutanci” wpadli w limbo, spowodowane planowaniem dokrętek, a także przejęciem studia przez Disneya. Oczekiwania były spore – miał to być horror z młodymi superbohaterami. Okazało się, że był to jednak tylko marketing i zasłona dymna. Tak naprawdę jest to film YA z horrorowymi elementami.

Czy to jednak źle? Dlaczego recenzenci mieszają tę produkcję z błotem? I czy warto ryzykować życiem, by wybrać się na “The New Mutants” do kina? Wszystkie odpowiedzi znajdują się w naszym materiale!

Materiału w wersji audio możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker
Empik GO // Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM
Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze