Be My Hero

Po Co Ja To Oglądam? #07: Nazistowscy surferzy muszą umrzeć (1987), czyli piękny Adolf na plażach Los Angeles

“Nazistowscy surferzy muszą umrzeć” to film post-apo z 1987 roku, który jest… komedią? Akcyjniakiem? Komentarzem społecznym? Nie wiemy, ale na pewno to świetna zabawa!

Gangi surferów przejęły kontrolę nad Los Angeles, bo wielkiej katastrofie, jaką było rozległe trzęsienie Ziemi. Na najpoważniejszy i najbardziej bezwzględny z nich wyrasta grupa Surf Nazis, która wzoruje się na najważniejszych członkach dowództwa III Rzeszy.

Adolf, Eva, Mengele, a także Hook, Brutus i Smegg chcą zjednoczyć wszystkie gangi i stanąć na ich czele. Jednak po “spontanicznym” zabójstwie Leroya Washingtona ich plan komplikuje się przez Mamę Washington, któa pała żądzą zemsty!

Długie ujęcia na ocean i surferów, niezrozumiałe ujęcia i dialogi, a także fantastyczny pomysł na finał. To wszystko znajdziecie w filmie studia TROMA “Nazistowscy surferzy muszą umrzeć”. Ale najpierw włącznie podcast i pośmiejcie się razem z nami!

Podcast dostępny jest na platformach:

Spotify – YouTube – Apple Podcasts – Google Podcasts – Breaker – Pocket Cast – Overcast – Castbox – Anchor – Radio Public – Podtail – RSS Feed

Mamy dla Was także wersję wideo (o czym usłyszycie w podcaście), ale mieliśmy problemy techniczne, więc pojawi sie na YouTube odrobinę później.

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze