Be My Hero

NAPRZÓD/ONWARD – nowa animacja Disney/Pixar nie jest wcale taka magiczna – Recenzja

Disney/Pixar znów próbują podbić nasze serca. Tym razem animacją “Naprzód”, która opowiada o braciach, którzy chcą spotkać się z ojcem.

Disney/Pixar przyzwyczaił nas, że co rok otrzymujemy piękne animacje z mądrym przesłaniem. Po “Coco”, czy “W głowie się nie mieści” oczekiwaliśmy kolejnego hitu. “Naprzód” opowiada historię, osadzoną w bardzo ciekawym świecie, pełnym magii i niezwykłych istot. Bracia Janko i Bogdan (oryginalnie Ian i Barley) chcą jeszcze raz spotkać ojca, ale czar nie działa tak, jak sobie zaplanowali. Wyruszają w podróż, by “sprowadzić” na 24 godziny jego górną połowę. Po drodze mają mnóstwo przygód i uświadamiają sobie, jak ważna jest braterska więź.

Niestety nowa produkcja spod znaku Myszki Miki i skaczącej lampki nie dostarczyła nam aż tak pozytywnych wrażeń, jakbyśmy sobie życzyli. Dlaczego? Tego dowiecie się z naszego materiału!

Podcastu w wersji audio możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker //
Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze