Be My Hero

Jakie seriale nadrobić w tym roku? 10 najlepszych nowych serii 2019

Jakie nowe serie zrobiły na nas największe wrażenie w ubiegłym roku? W ostatniej części podsumowania 2019 omawiamy 10 najlepszych seriali.

Po najlepszych i najgorszych filmach przyszedł czas na najlepsze seriale. Przygotowaliśmy dla Was nasz ranking, składający się z 10 pozycji – znalazły się tam serie, które zadebiutowały w 2019. Mamy tutaj tytuły superhero, obyczajówki, dramaty, czy produkcje fantasy.

Oczywiście, nie brakuje zaskoczeń lub “dziwnie” ulokowanych obrazów. Wszystko dlatego, że TOP10 ułożyliśmy wspólnie i demokratycznie. Nie zmienia to jednak faktu, że wszystkie zasłużyły, by znaleźć się w tym zestawieniu. I wszystkie należy nadrobić, jeśli ich jeszcze nie widzieliście!

Gotowi, by sprawdzić, jaki serial był The Best of 2019 wg Be My Hero? Oglądajcie i dajcie znać, co myślicie o naszym rankingu!

Wersji podcastowej odcinka możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze