Be My Hero

Najlepsze albumy 2017

Dwadzieścia najlepszych albumów 2017 według Pana od Muzyki. To był bardzo udany rok dla muzyki – wspaniali debiutanci i znakomite powroty. Kto był najlepszy?

Zestawienie albumów to w historii bloga dość prominentny przystanek. Raz – należy przypomnieć sobie wiele płyt, które wydano w ciągu dwunastu miesięcy, dwa – trzeba przemyśleć i zdecydować, które z nich najmocniej wryły się w pamięć i jeszcze napisać o nich coś mądrego. Dlatego z reguły takie teksty pojawiają się pod sam koniec dopuszczalnych terminów, gdy deadline przyzwoitości już blisko. Ale chyba warto czekać! Jak było w poprzednich latach?

Najlepsze albumy 2015 / Najlepsze albumy 2016

Rok 2017 był naprawdę dobry dla muzyki – wielkie powroty i świetne debiuty, nawet tam, gdzie się ich nie spodziewano, lub tam, gdzie ja się ich nie spodziewałem. No właśnie, zastanawiam się, iloma albumami na tej liście Cię zaskoczę. Ostrzegam, że znów okazało się, że ze mnie to jednak wielki smutas. Ale taki, który umie znaleźć piękną nostalgię. Zaintrygowany?

Zaczynamy od miejsca 20., by skończyć na podium. Kto się na nim znalazł? Sprawdź!

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze