Be My Hero

Najlepsze albumy 2016

Za moment poznasz zestawienie ulubionych albumów Pana od Muzyki, wydanych w 2016. Oto szesnaście płyt, które zrobiły na mnie największe wrażenie, i które są przy mnie cały czas.

Każdy, kto jest choć odrobinę związany z muzyką, chętnie powie Ci, które płyty wydane w tym roku były tymi NAJLEPSZYMI. Ja nie. Postanowiłem inaczej przygotować zestawienie tegorocznych albumów. Sam wiesz najlepiej, jakie płyty wydane w 2016 zrobiły na Tobie największe wrażenie, do których wracasz najchętniej i które cenisz najbardziej.

Czuję dokładnie to samo. Dlatego, zamiast wmawiać każdemu, co jest absolutnie najdoskonalsze i, że jeśli uważasz inaczej, na pewno się nie znasz, postanowiłem przygotować zestawienie 16 (bo wiesz – 2016) albumów, bez podziałów na formaty – znajdziesz tutaj zarówno albumy długogrająca, jak i kilka EP-ek, które są ze mną cały czas. Pomimo kolejnych partii wydawanej muzyki i dążenia do przesłuchania utworów z każdego zakamarka świata.

Nigdy nie miałem w planach przygotowywania zestawień z podziałem na przydzielane miejsca. Nie ma zatem żadnego zwycięzcy i przegranych – jeśli chcesz wiedzieć, który album wygrał rok według Pana od Muzyki, nie dowiesz się; jeśli natomiast chciałbyś poznać moich ulubieńców, zapraszam. Albumy zostały ułożone na liście według daty wydania.

Przygotowałem także playlistę z utworami pochodzącymi wyłącznie z tych szesnastu albumów. Możesz posłuchać jej tutaj.

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze