Be My Hero

Po Co Ja To Oglądam? #14: Małpa na boisku (1996), czyli Matt LeBlanc pokazuje światu szympansa

Joey… to znaczy Matt LeBlanc wkracza w świat bejsbolu. Zanim stanie się gwiazdą, musi odhaczyć jeszcze jeden punkt z bucket list – musi zaopiekować się szympansem o imieniu Ed.

Jack “The Deuce” Cooper jest świetnym miotaczem. Ma jednak jeden problem – nie wytrzymuje presji w ważnych meczach. Za karę (lub też jako zwierzę wspomagające, w sumie kto wie) musi zaopiekować się nowym zawodnikim/maskotką drużyny bejsbolowej – Edem, który jest szympansem. “Małpa na boisku” to film familijny, który jest jednak festiwalem skrótów fabularnych, złych rozwiązań scenariuszowych i żartów, które nie są przeznaczone dla młodego widza.

Widać tutaj wyraźnie, że Matt LeBlanc na fali popularności “Przyjaciół” chciał poszerzyć swoje spektrum rażenia. Ale mu nie wyszło. Zamiast świetnej komedii w stylu “Pierwszej ligi”, dostaliśmy podrzędny produkt, będący połączeniem filmu sportowego i “Uwolnić orkę 4”. Odpalajcie odcinek #14 i posłuchajcie, jakie kwiatki znaleźliśmy!

Podcast dostępny jest na platformach:

Spotify – YouTube – Apple Podcasts – Google Podcasts – Breaker – Pocket Cast – Overcast – Castbox – Anchor – Radio Public – ListenNotes – RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze