Be My Hero

Kraina Lodu 2 – czy Elsa i Anna nadal mają tę moc? // RECENZJA

Świat “Krainy Lodu” się rozszerza. Czy był to dobry pomysł? Jak nowe, magiczne elementy wpasowują się w uniwersum w sequelu hitowej animacji z 2013 roku?

“Kraina Lodu 2” to kontynuacja fenomenu, który pokazał nam, że, gdy ma się odpowiednią bohaterkę, dzieciakom można sprzedać wszystko. Wracamy do Arendelle, by poznać, co wydarzyło się po “i żyli długo i szczęśliwie”. Okazuje się, że Elsa, Anna, Kristoff, Sven i Olaf naprawdę radzą sobie baśniowo, ale to za moment może się zmienić.

Druga część animacji stara się rozszerzyć świat, który znaliśmy, dodając do niego nowe miejsca, postacie i uzupełniając mitologię. Dorzucając do tego całą masę nowych piosenek, jakby na siłę szukając następcy “Mam tę moc”.

Czy to się udaje? Sprawdźcie w naszym materiale!

Wersji podcastowej odcinka możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Player FM // RSS Feed // Pobierz odcinek

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze