Be My Hero

Jak na kino i seriale wpłynie pandemia Koronawirusa? Czy nadchodzi rewolucja? | BE MY HERO PODCAST

Koronawirus krzyżuje plany studiom filmowym, telewizjom i widzom – kiedy znów będzie normalnie? I czy kiedykolwiek? O tym dyskutujemy w nowym odcinku podcastu.

Koronawirus sparaliżował życie publiczne i przemysł rozrywkowy w Polsce i na całym świecie – pozamykał kina i wsztrzymał produkcję filmów oraz seriali. Ile utrzyma się ten stan rzeczy i jakie będzie on miał konsekwencje dla branży? Czy jedynym wyjściem w tej sytuacji jest streaming? To tam ukażą się przełożone premiery, dla których wytwórnie nie znajdą nowych miejsc w terminarzach?

Co ze zbliżającym się wielkimi krokami sezonem festwalowym? Cannes zaczyna romansował z Netfliksem – czy to dobre rozwiązanie? O tym, z zacisza własnych mieszkań rozmawiają Rafał i Kamil.

Podcastu w wersji audio możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker //
Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze