Be My Hero

Jumanji: Następny poziom – czy tego oczekiwaliśmy od sequela? // RECENZJA

Po dwóch latach wracamy do świata Jumanji, aby razem z bohaterami jeszcze raz zmierzyć się z niełatwą i nietypową grą wideo.

“Jumanji” to film legendarny. Gdy w 2017 roku zdecydowano się na miękki reboot, spodziewaliśmy się najgorszego, a okazało się, że film udźwignął na barkach cały ciężar oryginału. “Jumanji: Następny poziom” miało nas zaskoczyć i zachwycić, jeśli chciało zostać dobrze zapamiętane. Czy grupka przyjaciół wciągniętych do gry wideo dała nam to, na co liczyliśmy?

Tym razem Spencer, Martha, Bethany i Fridge, z dość nieoczekiwanymi towarzyszami, muszą przejść ponownie grę, która jednak zmieniła się i stworzyła nowe poziomy trudności. Jak wyszła ta nierówna walka? Jak w nowych rolach sprawdzili się The Rock, Jack Black, Karen Gillan i Kevin Hart? I czy nowi bohaterowie (Danny DeVito, Danny Glover i Akwafina) dodają od siebie coś wartego uwagi?

Sprawdźcie w naszym materiale!

Wersji podcastowej odcinka możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Player FM // RSS Feed

Rafał Świderek

Lubię filmy, seriale oraz podróże w czasie i przestrzeni. W przerwach między ratowaniem świata, a walką z kolejnym złoczyńcą, wcinam banany, popijając czarną kawą.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze