Be My Hero

HUNTERS, czyli Al Pacino polujący na Nazistów – Recenzja

Amazon Prime Video chce walczyć z największymi konkurentami na rynku streamingowym i zaczyna sięgać po duże nazwiska. Serial “Hunters” to popis Ala Pacino, który poluje na Nazistów, ukrywających się w Stanach Zjednoczonych.

Po 2. wojnie światowej Amerykanie bardzo chętnie przygarniali byłych Nazistów i obsadzali ich na wpływowych stanowiskach w sektorze politycznym, naukowym i gospodarczym. Gdy jednak okazało się, że zamierzają oni stworzyć Czwartą Rzeszę, miarka się przebrała i do akcji wkroczyła jednostka wyspecjalizowanych do “specjalnych misji” Żydów z Meyerem Offermanem (Al Pacino) na czele.

Całą historię obserwujemy oczami Jonah, którego babcia została zamordowana przez… no właśnie, kogo? Gdy młody chłopak dołącza do ekipy, musi zmierzyć się z samym sobą i odpowiedzieć na pytanie: jakim człowiekiem jest?

Prime Video ma tutaj coś naprawdę dobrego (tak, jak w przypadku The Boys), niestety twórcy nie mogli zdecydować się, w którą stronę pójść, dlatego serial traci momentami na tempie i charakterze. Chcecie wiedzieć więcej? Sprawdźcie nasz materiał!

Podcastu w wersji audio możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker //
Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze