Be My Hero

Hollywood, czyli alternatywna historia kina według Ryana Murphy’ego // RECENZJA MINISERIALU

Hollywood końca lat 40. – upragniony raj dla talentów, czy środowisko, które odrzuca każdego, kto jest inny? Ryan Murphy zaprasza nas na podróż do jego Dreamlandu, w miniserialu stworzonym dla Netflix.

Aktorzy i aktorki, reżyserowie, scenarzyści, agenci i właściciele wytwórni filmowych – to ich losy śledzimy w siedmiu odcinkach serialu “Hollywood”. Ryan Murphy skupia się na biznesie, który zna i opowiada nam alternatywną wersję historii, w której mimo przeciwności losów, marzenia spełniają się nadspodziewanie często. Seria to uczta dla oczu wszystkich, którzy zakochani są w przemyśle filmowym w stylu retro.

Serial ma jednak kilka słabych punków – dużo w nim baśniowości i łączenia rzeczywistości bohaterów ze współczesnością. Niemniej jednak, serial, jak i sam film o produkcji którego opowiada – napawają optymizmem i radością, gdy myślimy o przyszłości Hollywood. Chcecie wiedzieć więcej? Sprawdźcie nasz materiał!

Podcastu w wersji audio możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker //
Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze