Be My Hero

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw – czy to najlepszy blockbuster lata 2019? // RECENZJA

“Szybcy i wściekli” uderzają z pierwszym spin-offem, czyli “Hobbs i Shaw”. Jak w solowym filmie poradzili sobie Dwayne Johnson i Jason Statham? Czy to najlepszy blockbuster lata 2019?

Luke Hobbs i Deckard Shaw pojawili się dotychczas w dwóch częściach serii “Szybcy i wściekli”, a już doczekali się własnego filmu. Wszystko za sprawą ekranowej chemii The Rocka i Statama oraz dużego potencjału komediowego tej dwójki. Skład uzupełniony o Vanessę Kirby i Idrisa Elbę w roli antagonisty to recenta na sukces.

Czy “Hobbs i Shaw” to tylko prosty akcyjniak z masą one-linerów, testosteronem wylewającym się z każdego otworu i zaginaniem praw fizyki? Na pewno. Ale czy potrzebujemy coś więcej od filmu na parze frenemies, którzy muszą uratować świat przed tajną organizacją złoczyńców?

Co myślimy o tym filmie i jak widzimy przyszłość marki? Sprawdźcie nasz materiał, a dowiecie się wszystkiego!

Wersji podcastowej odcinka możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze