Be My Hero

Godzilla II: Król potworów, czyli zabierzcie tych głupich ludzi, niech potwory się biją

Godzilla powraca i zamierza ochronić Ziemię przed Tytanami dowodzonymi przez King Ghidorah. I wszystko super – tylko po co w tym filmie ludzie?

Monsterverse w końcu wychodzi na prostą, ma jakiś pomysł na swoje istnienie. Po przeciętnie przyjętej “Godzilli” (2014) i całkiem dobrym “Kong: Wyspa Czaszek” (2017) dostaliśmy film o wielkich potworach, które się ze sobą biją – “Godzilla II: Król potworów”. Tylko znów przeładowany ludźmi.

Kino wysokobudżetowe od wielu lat mierzy się w dylematem, jak zbalansować wielkie zagrożenie (potwory, roboty, superzłoczyńcy) z dramatem zwykłego człowieka, postawionego w trudnej sytuacji. Niestety po raz kolejny zachowano harmonię – a my po prostu chcieliśmy zobaczyć walczące ze sobą potwory.

Godzilla, Mothra, Rodan i King Ghidorah – tych Tytanów jest w filmie sporo. Reszta? Tylko wyrywkowo. Chcecie wiedzieć, czy to się udało? No i co Millie Bobby Brown? Oglądajcie nasz materiał!

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze