Be My Hero

Dlaczego fenomen The Kissing Booth jest szkodliwy?

Dlaczego typowa komedia romantyczna dla nastolatków może stać się szkodliwym fenomentem? Rozmawiamy o serii “The Kissing Booth”.

Sequel netfliksowego fenomenu wylądował właśnie na streamingu. “The Kissing Booth 2” powraca, a razem z nią Elle, Lee i Noah. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić sobie podwójny seans i porozmawiać o obu częściach. Okazuje się, że ta produkcja nie do końca przypomina typowe komedie romantyczne dla nastolatków.

Znajdujemy kilka pozytywów, które odświeżają trochę teenage rom-comowe standardy, niestety, o wiele więcej w tym filmie banałów oraz bardzo szkodliwych elementów, które mogą zostać źle zinterpretowane przez młode umysły nastoletnich fanów.

Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć ten materiał – poddać pod wątpliwość zamiary twórców i przestrzec wszystkich, by nie traktowali tej historii zbyt poważnie. Wszystkiego dowiecie się z materiału.

Materiału w wersji audio możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker //
Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze