Be My Hero

“Elseworlds” to najlepszy crossover Arrowverse w historii! Arrow, The Flash, Supergirl i Batwoman w akcji!

Elseworlds to najabmitniejszy crossover w historii Arrowverse i The CW. Ramię w ramię stają Arrow, The Flash, Supergirl, Superman oraz Batwoman i próbują naprawić rzeczywistość!

Na taki crossover w Arrowverse czekaliśmy od dawna! Zmiany rzeczywistości, przemieszczanie się między uniwersami i miastami, a także masa komiksowego klimatu! “Elseworlds”, czyli najnowszy crossover seriali DCTV Universe to gratka dla każdego fana superbohaterów, który czasami potrafi przymknąć oko na telewizyjne głupoty!

Arrow, The Flash, Superrgirl, Superman, a nawet Batwoman w jednej, serialowej historii? Proszę bardzo! The CW nie oszczędzało na tegorocznym crossie (no dobra, może brakować nam Legend) i wyszła z tego naprawdę ciekawa historia. Jest dużo eastereggów i radości z oglądania, ale mamy też kilka wątpliwości, co do takiego rozwązania problemu Księgi Przeznaczenia. Chcecie poznać szczegóły? Obejrzyjcie nasz materiał!

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze