Be My Hero

Po Co Ja To Oglądam? #05: Dungeon Siege: W imię króla (2007), czyli Jason Statham farmę miał

Co stałoby się, gdyby Jason Statham został farmerem? I żył na jednej ziemi z orkami oraz magami? Tego dowiecie się z piątego odcinka “Po Co Ja To Oglądam?” – opowiadamy o “Dungeon Siege: W imię króla”!

Uwe Boll ma rękę do psucia wszystkiego, czego się chwyci. A szczególnie złe rzeczy wychodzą mu, gdy zabiera się za adaptacje gier komputerowych. Tak było z sagą Dungeon Siege, która doczekała się aż trzech części! W tym odcinku serii rozmawiamy o odsłonie “Dungeon Siege: W imię króla” z 2007. Farmer wiedzie spokojnie życie na swojej… farmie, gdy to jego i jego rodzinę atakuję banda Krugów! Zdesperowany mężczyzna musi stoczyć walkę z potężnym magiem – podczas tej podróży odnajdzie siebie, dowie się, że jest synem króla i zostanie uwięziony w dybach z książek.

Czego chcieć więcej od filmu fantasy, który zmontowany jest jak odcinek Power Rangers? W sumie nie wiemy. Obejrzeliśmy tę produkcję i opowiadamy Wam o niej w materiale.

Jeśli chcesz posłuchać dłuższej, zupełnie innej wersji, możesz odpalić także podcast „Po Co Ja To Oglądam?”.

Dostępny na:

Spotify – Apple Podcasts – Google Podcasts – Breaker – Pocket Cast – OvercastCastboxAnchor – Radio Public – PodtailRSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze