Be My Hero

Doktor Sen – najlepsza adaptacja prozy Stephena Kinga od czasu “Lśnienia”? // RECENZJA

Czwarty raz w tym roku wracamy do powieści Mistrza Grozy, aby odwiedzić świat mar sennych i koszmarów. Tym razem do kin wszedł film, który jest kontynuacją kultowej pozycji w dorobku Stephena Kinga, czyli „Lśnienia”. Jak sprawdza się “Doktor Sen”?

Danny, jako dorosły mężczyzna, nie może poradzić sobie ze swoim lśnieniem i wydarzeniami, które miały miejsce w niesławnym hotelu Overlook. Nawet, gdy znajduje miejsce, w którym chce zatrzymać się na dłużej, to demony przeszłości i tak go prześladują.

W filmie “Doktor Sen” śledzimy również losy grupy „wampirów energetycznych” szukających dzieci, których lśnienie jest wyjątkowo silne, a na ich czele stoi tajemnicza Rose. Ich droga krzyżuje się z Dannym, powodem spotkania staje się Abra, mała dziewczynka, której zdolności przewyższają wszystko to, co widzieli do tej pory.

Jesteście ciekawi, czy Danny i Abra powtrzymają niebezpieczną bandę? My Wam tego nie powiemy, ale możecie sprawdzić jak nam się podobał film!

Wersji podcastowej odcinka możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Player FM // RSS Feed // Pobierz odcinek

Rafał Świderek

Lubię filmy, seriale oraz podróże w czasie i przestrzeni. W przerwach między ratowaniem świata, a walką z kolejnym złoczyńcą, wcinam banany, popijając czarną kawą.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze