Be My Hero

DCEU w 2019: dobry Aquaman, udany Shazam!, obiecujący Joker, ale co później?

Aquaman, Shazam!, a także Joker mogą zmienić kształt DCEU (lub jak to uniwersum się teraz nazywa) na lata. W materiale, który jest drugą częścią “wideo-podcastu” rozmawiamy o przyszłości filmów DC.

Każdy z nas ma jakieś złe wspomnienia związane z DCEU – czy to martwe oczy Supsa, czy też wykrzyknienie “Martha!”. Jednak po premierach “Aquamana” i “Shazama!” oraz nadrodzącym “Jokerze” z Joaquinem Phoenixem rodzi się iskierka nadziei, że jeszcze nie wszystko stracone. W tym materiale rozmawiamy spoilerowo o najnowszym, niesfornym herosie w czerwoym plastronie oraz dywagujemy, jak powinny wyglądać najbliższe lata uniwersum DC/Warner Bros.

Całego podcastu możesz posłuchać poniżej. Wystarczy kliknąć w jeden z linków lub odpalić odtwarzacz Spotify. Otrzymasz tam obie części w wersji audio. Tę o MCU, ze spoilerową rozmową o “Kapitan Marvel” oraz tę o “Shazamie!” i kierunku rozwoju kinowego uniwersum DC/Warner Bros.

Słuchaj nas na: Spotify // iTunes // RadioPublic // Google Podcasts // Castbox // Overcast // Anchor FM

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze