Be My Hero

Czy warto oglądać serial “Atypowy” (sezon 3.)?

“Atypowy” powrócił z 3. sezonem. Jak rodzina Gardnerów radzi sobie z problemami, z którymi muszą się mierzyć? Rozmawiamy o jednym z najcieplejszych seriali Netfliksa.

Sam poszedł do college’u. Elsa i Doug muszą poradzić sobie z konfliktem małżeńskim, a Casey musi zdecydować, z kim chce być. “Atypowy”, czyli jedna z najlepszych serii o zwykłej-niezwykłej rodzinie powróciła. Jak Gardnerowie odnajdą się w zmieniającej się rzeczywistości? Czy wszystko zakończy się happy endem?

Rodzinne ciepło, fantastycne gagi i przyjmowanie życia takim, jakim jest – to największe atuty tego serialu. Trzecia seria rozwija postacie i opowiada ich historie na nowo – ale czy warto zagłębić się w ten świat? O tym opowiadamy w naszym materiale.

Wersji podcastowej odcinka możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Player FM // RSS Feed // Pobierz odcinek

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze