Be My Hero

Artemis Fowl nie ma dobrego FLOW – Recenzja???

Dlaczego Disney zdecydował się na wypuszczenie filmu “Artemis Fowl” w takiej formie? Dlaczego ta produkcja wprowadza tyle zmian i co nie zadziałało? O tym rozmawiamy w naszym materiale, chwilę po polskiej premierze dziwnego filmu familijnego.

W czerwcu nowa oryginalna produkcja Disneya wylądowała na Disney+. Od kilku dni przygodę nastoletniego “Geniusza zbrodni” możemy oglądać w Polsce na HBO GO. Wszyscy wiemy, że nie jest do dobra adapracja serii książkowej, ani nawet przyzwoity film familijny. Dlaczego? Odpowiedzi szukamy w naszym materiale, oczywiście, wychodząc z założenie, że dominuje tutaj bylejakość.

Brak pomysłu na przetworzenie serii powieści na film, okrutne przepisywanie i wycinanie scen, a także przewine metody prowadzenia narracji i montażu. A to wyłącznie niektóre z zarzutów, które mamy wobec tej produkcji. Reszty dowiecie się z materiału.

Materiału w wersji audio możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker
Empik GO // Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM
Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze