Be My Hero

American Psycho II – Mila Kunis zabija, żeby dostać się do FBI | Najgorsze z Najlepszych #3

Jak może wypaść film, którego scenariusz został kilka razy przepisany już podczas kręcenia zdjęć, a studio ominęło dystrybucję kinową, zapowiadając go od razu na wideo? No właśnie tak jak „American Psycho II”. W dzisiejszym odcinku opowiemy sobie o jednej z najbardziej niepotrzebnych kontynuacji w historii kina!

Reachel jest młodą i ambitną studentką, która chce dostać się do FBI. Reachel to również po godzinach zimnokrwista morderczyni, która po kolei eliminuje wszystkich rywali, którzy stoją na drodze jej karierze. Jedyną osobą, która widzi, że z tą dziewczyną jest coś nie tak jest jej psycholog. Jednak przez niedomówienia i źle napisaną fabułę nie jest on w stanie ostrzec nikogo, co nieuchronnie prowadzi do tragicznego rozwiązania.

W tym miejscu musi się również pojawić pytanie o powiązanie z legendarną już częścią pierwszą. No i jest ono, ale równie dobrze mogłoby go nie być i film mógłby całkowicie stać na swoich nogach. Niestety po sukcesie, krytycznym i finansowym, „American Psycho” studio zobaczyło łatwy zarobek wyciśnięty z popularnej marki. A to nigdy nie kończy się dobrze…

Więcej znajdziecie w materiale!

Nasze pozostałe materiały możecie znaleźć również na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker
Empik GO // Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM
Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Rafał Świderek

Lubię filmy, seriale oraz podróże w czasie i przestrzeni. W przerwach między ratowaniem świata, a walką z kolejnym złoczyńcą, wcinam banany, popijając czarną kawą.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze