Be My Hero

After Life (sezon 1. i 2.) – Ricky Gervais opowie Ci jak żyć, kiedy nie chce się żyć! \\ RECENZJA

Ricky Gervais to brytyjski aktor, stand-uper oraz osobowość publiczna, który nieraz już pokazał, że po drugiej stronie kamery czuje się równie dobrze, jak i przed nią. „After Life” to jego autorski serial, w którym zarazem gra główną rolę – człowieka, który zagubił się po stracie najbliższej osoby.

Tony po śmierci żony stał się odpychający i nieprzyjemny dla wszystkich w około. Ciągłe myśli samobójcze i stany depresyjne wkradły się na dobre do jego życia. Jednak pojawiają się w tej codzienności ludzie, którym naprawdę zależy na Tonym, którzy chcą mu pomóc. Udaje im się to w znaczynym stopniu, bo bohater ze wstrętnego typa w pierwszym sezonie przechodzi przemianę w człowieka, który walczy ze swoimi demonami, mając nadzieję, że kiedyś odejdą na dobre.

„After Life” pojawił się na naszej topce seriali 2019 roku, jednak nigdy nie mieliśmy okazji o nim porozmawiać. Dlatego z okazji premiery drugiego sezonu dostajecie MEGA paczkę – materiał podwójny o obu sezonach na raz! Sprawdźcie, dlaczego uważamy go za aż tak dobry!

Podcastu w wersji audio możecie posłuchać na:

Spotify // Apple Podcasts // RadioPublic // Google Podcasts // TuneIn // Deezer // Breaker //
Podchaser // Stitcher // Castbox // Overcast // Pocket Casts // Castro // Anchor FM // Listen Notes // GoPod // Player FM // RSS Feed

Rafał Świderek

Lubię filmy, seriale oraz podróże w czasie i przestrzeni. W przerwach między ratowaniem świata, a walką z kolejnym złoczyńcą, wcinam banany, popijając czarną kawą.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze