Be My Hero

5 seriali na Walentynki w pojedynkę, w których miłość ma pod górkę. I dobrze jej tak!

Walentynki to ładne święto, ale zazwyczaj tylko wówczas, gdy masz je z kim spędzić. Dla tych, którzy zastanawiają się, jak zagospodarować wolny, “świąteczny” wieczór, mam rozwiązanie – binge’owanie dobrego serialu, w którym miłość nie jest tak piękna i prosta, jak we wszystkich komediach romantycznych.

Życie to nie “Love Story” (choć ten film kończy się raczej smutnie), a miłość wymaga poświęceń, pracy, a i tak nie ma pewności, że wówczas zadziała. Dlatego wybrałem dla Ciebie pięć serii, które mówią właśnie o prawdziwym uczuciu, a które pielęgnuje się ciężko, które jest kapryśne, a czasami brzydkie, głupie i zwyczajne. Ale jest także naturalne. Bohaterowie poniższych produkcji nie mają łatwo, zmagając się z najróżniejszymi problami i przeszkodami. Zatem ci, którzy spędzają samotnie ten wyjątkowy wieczór, na pewno będą się doskonale bawić, widząc, jak nieperfekcyjni ludzie obrywają od nieperfekcyjnej miłości. I dobrze im tak!

Wszystkie opisywane tytuły dostępne są obecnie na Netfliksie (choć nie wszystkie to produkcje oryginalne), ale to nawet dobrze. Przeczytaj, zapoznaj się z seriami i wybierz tę, która umili Ci wieczór.

PS. oglądanie parami także mile widziane. Część z tych serii kończy się większymi lub mniejszymi happyendami.

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze