Be My Hero

15 aktorów, którzy mają swoje projekty muzyczne

Piętnastu aktorów, którzy miłość do filmu dzielą z miłością do muzyki. Poznaj postacie znane z ekranów kinowych i telewizyjnych, które, gdy tylko mogą, sięgają po mikrofon lub instrumenty i stają się częścią projektów muzycznych.

Wszyscy wiemy, że Jared Leto jest wokalistą 30 Seconds to Mars, że Jennifer Lopez zarówno gra w filmach, jak i śpiewa, czy, że Jamie Foxx “rapuje”. Chciałbym pokazać Ci także innych aktorów i aktorki, którzy, oprócz tego, że są rozpoznawalni dzięki swoim rolom kinowym, bądź serialowym, są także częścią zespołów muzycznych. Poznaj drugie oblicza lubianych postaci, które zakochane są w najróżniejszych dźwiękach: od bluesa czy synth popu, aż po grunge i hard rock.

Część z tych bandów, to tylko chwilowe zachcianki gwiazd, część już od dawna nic nie wydała, a jeszcze inne, powstały dosłownie kilka miesięcy temu.

Zestawienie rozpoczniemy od aktorów, którzy są dobrze znani ze swojej muzycznej pasji i przesuwać będziemy się do postaci bardzo rozpoznawalnych, których nie podejrzewałbyś o takie hobby.

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze