Be My Hero

Stach Bukowski: o byciu retro, długoletniej przyjaźni i planach na 2020 | Pan od Muzyki Podcast #05

Stach Bukowski to zespół, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z muzyką. Mają na swoim koncie dwa single – “Lew” i “Los” – a teraz wpadli pogadać. Posłuchaj piątego odcinku podcastu Pana od Muzyki.

Pochodzą z Olsztyna, znają się od gimnazjum, a teraz tworzą razem muzykę i przebąkują coś o debiutanckiej płycie. W piątym epizodzie podcastu usiadłem ze Stachem, Agnieszką i Robertem, czyli bandem Stach Bukowski, by porozmawiać o ich długoletniej znajomości, rywalizacji na przeglądach i kształtowaniu się ich charakterystycznego “stylu retro”.

Pociągnąłem za język jedyną panią w kapeli, by powiedziała, jak żyje się z chłopakami, z Robertem plotkowaliśmy o gitarach prosto ze skleu, o Staszek wygadał się co nie co o nadchodzącej płycie. To i wiele więcej w tym odcinku.

Klikaj i poznaj, kim są tak naprawdę członkowie Stacha Bukowskiego.

Podcastu posłuchasz na platformach:

Spotify – Apple Podcasts – Google Podcasts – Stitcher – Breaker – Castbox – Overcast – Pocket Casts – Radio Public – Anchor FM – RSS Feed – Pobierz odcinek

Chcesz dowiedzieć się, jak brzmi Stach Bukowski? Posłuchaj jednego z ich utworów.

Chcesz wpaść do podcastu i porozmawiać o swojej muzycznej specjalności? A może po prostu o muzyce w ogóle? Pisz do mnie na FacebookuTwitterze lub wyślij maila!

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze